ПЕРЕМАГАЄМО РАЗОМ: -10% знижена ціна на КОМБІкорма
Розширюючи горизонти. Аграрна виставка в Кишиневі
  • 2169

Розширюючи горизонти. Аграрна виставка в Кишиневі

Приватна фірма ВІТА давно відома на ринку кормовиробництва.   Продукція підприємства, що випускається під торговими марками ЖИВИНАтм  та Сальцій Ртм  відома  не лише в Україні, а  й  за  її  межами.

Приватна фірма ВІТА давно відома на ринку кормовиробництва.   Продукція підприємства, що випускається під торговими марками ЖИВИНАтм  та Сальцій Ртм відома  не лише в Україні, а  й  за  її  межами.

Наше підприємство завжди відкрите до сприйняття нового та цікавого.  Отримавши чергове  запрошення від нашої «сусідки» республіки Молдова відвідати аграрну виставку в Кишиневі, ми,  не вагаючись, почали готуватись до поїздки.

Перетнувши кордон, відразу потрапили до такої собі «міні країни», в якій живуть дуже щедрі та щирі люди. Молдавська мова – дуже гарна, а  Кишинів – серце Молдови, багатонаціональний та колоритний.


XVIII-а міжнародна виставка-ярмарок Farmer 2015 проходила  в національному виставковому центрі MoldExpo з 21 по 24 жовтня.  Цього року участь приймали понад 15 тисяч відвідувачів та 7 країн учасниць, такі  як Україна, Польща, Румунія, Греція та ін. Було представлено багато галузей та напрямів сільського господарства: від техніки та устаткування до державних селекційних господарств та приватних міні зоопарків.

Не дивлячись на те, що Молдова займає площу величиною трохи більшу за Одеську область, а її населення становить 3559 тис. осіб, сільське господарство тут досить   різноманітне.

Зокрема, було широко представлене Державне підприємство по селекції та гібридизації свиней Moldsuinhibrid. Воно надає весь спектр послуг в свинарстві: чистопородні свинки на плем’я, матеріал для осіменіння, підбір оптимальних кормів для свиней та консультації.

Для цього підприємства особливо цікаво було вивчити вплив кормового концентрату ЖИВИНАтм на якість продукції тваринництва (посилення репродуктивної функції, зміцнення імунітету, збереження стада), а також показники конверсії корму.  Отримавши зразки, співробітники підприємства в лабораторних умовах після виставки, зробили ряд досліджень, які показали, що даний продукт відповідає всім заявленим критеріям якості та ефективності. Більше того, відмічено, що введення ЖИВИНАтм АВМКК в раціони не тільки нормалізує кишкову мікрофлору, а й захищає від дії  токсинів,  які останнім часом, часто зустрічаються в кормах.

По закінченню виставки спеціалісти Moldsuinhibrid вирішують питання розширення впровадження продукції ПФ ВІТА в тваринницьких господарствах республіки Молдова.

Вагоме місце з-поміж традиційних напрямів тваринництва посідає розведення шиншил. Ця галузь в Молдові досить розвинена. Операторів ринку об`єднує Асоціація розвідників шиншил. Вона допомагає розвитку шиншилових ферм, забезпечує сім`ями (5+1),  надає постійну технічну та інформаційну підтримку, забезпечує професійним кормом господарства.

Королева тваринництва Молдови, без сумніву – вівчарство. Рельєф країни – в основному рівниний на півдні та плоскогірний, розділений балками та річками, на півночі. Тому розведення кіз та овець є найбільш популярною та вигідною частиною тваринництва.

Галузь ветеринарії на MoldExpo 2015   представляла лише одна молдавська  компанія SC Medikamentum. Фірма виробляє не лише ветпрепарати, а й премікси та кормові добавки. Приємно зазначити, що наші кормові концентрати ЖИВИНАтм широко відомі та розповсюджені в республіці.  Цим ми завдячуємо як українським  партнерам-експортерам, так і фірмам-покупцям з республіки Молдова.

Ознайомившись з ситуацією глибше, ми зрозуміли, що такі продукти як  кормові концентрати ЖИВИНАтм, мінеральні суміші Сальцій Ртм, можуть займати більший сегмент ринку кормо виробництва Молдови, стати надійною підтримкою його розвитку. Тому наше підприємство прийняло рішення  розширити присутність на ринках республіки Молдова за рахунок власного експорту.  З  цією метою здійснюється ряд організаційних заходів.

Візитна картка приватної фірми ВІТА — високоякісна продукція за доступною ціною, яка виготовляється з натуральних та безпечних сировинних компонентів. А майбутнє тваринництва – саме за таким.

Підводячи підсумки жовтневої виставки MoldExpo 2015, можна сказати, що  республіка Молдова, завдячуючи географічним, кліматичним, економічним та етнічним особливостям, має  перспективне майбутнє  в  розвитку  тваринництва. Це розуміє і уряд республіки Молдова, який не дивлячись на політичні труднощі не полишає підтримки тваринницької галузі, робить наголос на розвитку середнього та мілкого агробізнесу.

 Приватна фірма ВІТА, в свою чергу, завжди готова до плідної  співпраці з виробниками тваринницької, птахівничої продукції як в Україні, так і за її межами. Завдяки спільному успішному вирішенню виробничих та організаційних питань ми допомагаємо нашим споживачам стати успішними господарями !

Менеджер ПФ ВІТА  Логвиненко І.Т.

© Copyright 2017 ПФ ВІТА.
Створено в FamilyLab